...
bozcaada
HAVA DURUMU
hava durumu

Bozcaada

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 166 İçerik Bulunuyor.

Güncel Haberler
Booking.com bozcaada

2015 ilk defa Konut Günleri Çanakkalenin Potansiyelini Gösterecek

27 Nisan 2015
Ana Sayfa » Ekonomi » 2015 ilk defa Konut Günleri Çanakkalenin Potansiyelini Gösterecek
2015 ilk defa Konut Günleri Çanakkalenin Potansiyelini Gösterecek

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Müteahhitleer Birliği tarafından 13-19 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Çanakkale Konut Günleri’ne destek olduklarını ifade ederek; “Konut Günleri, kentin potansiyelini daha da görünür kılacak” dedi.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, şehirde ilki yapılacak olan Çanakkale Konut Günleri’ne destek olduklarını açıkladı. Çanakkale Müteahhitler Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan Konut Günleri’nin Çanakkale için önemli bir atılım olduğunu belirten Gökhan; “Çanakkale Müteahhitler Birliği Derneği tarafından kentimizde ilk kez düzenlenecek olan etkinliğine kurumumuzun imkânları çerçevesinde gerekli tüm desteği veriyoruz. Çanakkale, konut üretiminin oldukça gelişmiş olduğu bir kent, nitelikli konutlar üretiliyor, uygun fırsatlar sunuluyor. Kurumumuzun desteği, müteahhitlerin de girişimleriyle kentte ki pek çok depreme dayanıksız bina, yerini güvenli ve nitelikli konutlara bıraktı. Çanakkale Konut Günleri ile kentimizin bu potansiyeli daha da görünür kılınacak. Ayrıca Konut Günleri programının sadece konut sektörünün değil, herkesin ilgisini çekecek farklı etkinliklerle de bezenmiş olduğunu gördüm” dedi.

canakkale-baskan-ulgur-gokhanVATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Çanakkale İskele Meydanı’nda 13-19 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Çanakkale Konut Günleri’nin sosyal yaşama da katkı sunacağını ifade eden Gökhan; “Çanakkale’de ilk kez düzenlenecek Konut Günlerinin sektör temsilcilerinin, yeni projelerini, fırsatlarını kentliyle paylaşmaları adına önemli buluyorum. Ayrıca kentin sosyal yaşamına da bir katkı sunmuş olacaklarını düşünerek herkesi 13-19 Mayıs tarihlerinde İskele Meydanına davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Tatil için Bozcaada Konaklama Yerleri