Dolar : Alış : 3.4862 / Satış : 3.4925
Euro : Alış : 4.1763 / Satış : 4.1838
bozcaada
HAVA DURUMU
hava durumu

Bozcaada29°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 312 İçerik Bulunuyor.

Güncel Haberler
Booking.com bozcaada

Apple Watch için sağlık ve fitness uygulamaları – Bozcaada Yaşam, Haber, Haberler

20 Ocak 2016
Ana Sayfa » Dünya - Türkiye Gundemi » Apple Watch için sağlık ve fitness uygulamaları – Bozcaada Yaşam, Haber, Haberler
Apple Watch için sağlık ve fitness uygulamaları – Bozcaada Yaşam, Haber, Haberler

Apple’ın akıllı saati Apple Watch için geliştirilen sağlık ve fitness uygulamaları özellikle formda kalmak isteyen kullanıcıları hedefliyor. İşte o uygulamalar…

Gymaholic – Spor salonunda tekrar, set ve yükleme sayınızı izleyen ve Apple Watch’unuzda nabız, Antrenman ve Aktivite halkaları ile entegre olan muhteşem bir Apple Watch güç arttırıcı antrenman uygulaması

3 Minute Mindfulness – Nefes egzersizleri bileğinizde

Pocket Yoga – Apple Watch’unuzda izleyebileceğiniz yoga egzersizleri

Runtastic – Apple Watch’taki Antrenman uygulaması ve Aktivite halkalarıyla entegre koşu, aralıklı antrenman ve koçluk desteğiyle egzersizler

7 Minute Workout – Apple Watch’unuzda koçluk desteği ve görsel ipuçlarıyla yedi dakikalık egzersizler

Lark – Apple Watch’tan dikte kullanılarak sohbetle beslenme ve egzersiz koçluğu

Lifesum – Apple Watch’tan doğru beslenme uyarılarıyla birlikte kalori egzersiz izleme

Lose It! – Yiyeceklerinizi, egzersizlerinizi ve planlarınızı izlemek için gerekli tüm araçlarla nasıl kilo vermek istediğinizi seçin ve daha akıllı seçimler yapmak ve hedefinize ulaşmak için motivasyonunuzu koruyun.

Streaks – Apple Watch’tan alacağınız yararlı ipuçlarıyla iyi alışkanlıklar edinmenin kolay bir yolu

Waterminder – Ne kadar su içtiğinizi izleyin ve saat kadranındaki görsel bir anımsatıcı sayesinde kişisel hedeflerinize ulaşın

MyFitnessPal – Kilo verme hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak kalori ve egzersiz izleme uygulaması

Headspace – Stresli bir durumda veya rahatlamanız gereken anlarda kullanmanız için bir meditasyon uygulaması

Run keeper – Apple Watch’unuzda nabız, Antrenman ve Aktivite halkaları ile entegre olan bu uygulama koşu tutkunları için idealdir.

APPLE WATCH İPUÇLARI

Aktivite

Aktivite uygulamasında günlük hareket hedefinizi istediğiniz zaman değiştirmek için kuvvetlice bastırın. Üç halkayı yukarı kaydırarak daha fazla bilgi görebilirsiniz; aktif kalori, adım sayısı ve mesafe.

iPhone’daki Aktivite uygulamasında toplam aktivite süresi ile egzersiz süresinin karşılaştırmasını görebilirsiniz. iPhone’da Aktivite uygulamasına gidin, gün görünümünü seçin ve Egzersiz özetini görmek için ekranı parmağınızla aşağı kaydırın.

Başarılarınızı ve Aktivite halkalarınızı Mesajlar, Mail, favori sohbet hizmetiniz veya sosyal ağınız vb… aracılığıyla paylaşın. Bunu iPhone’daki Aktivite uygulamasından kolayca yapabilirsiniz.

Antrenman

Başlamaya hazır olduğunuzda Siri’den antrenmanınızı başlatmasını isteyin. Örneğin “Hey Siri, 30 dakikalık bir açık hava koşusu başlat” deyin.

Bir egzersiz sırasında egzersizi duraklatmak veya bitirmek için kuvvetlice bastırın (veya sola doğru sonuna kadar kaydırın) ve sonra kaydetmek veya silmek için aşağı kaydırın.

Kat ettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kalori miktarını veya süre hedefinizi halka yerine sayısal olarak görmeyi tercih ediyorsanız, iPhone’unuzda Watch uygulamasını açın, Antrenman’ı seçin ve Hedef Ölçüleri Göster’i açın.

Egzersizlerinizi kesebilecek hatalı dokunuşları önlemek amacıyla Antrenman ekranını kilitlemek için kuvvetlice bastırın.

YORUMLAR

İlgili Terimler : , ,
Tatil için Bozcaada Konaklama Yerleri