...
bozcaada
HAVA DURUMU
hava durumu

Bozcaada

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 16 Kategoride 166 İçerik Bulunuyor.

Güncel Haberler
Booking.com bozcaada

Avrupa Kiteboard Şampiyonası 2015 Formula Course Race 24-28 Haziran 2015 Bozcaada

27 Mart 2015
Ana Sayfa » Dünya - Türkiye Gundemi » Avrupa Kiteboard Şampiyonası 2015 Formula Course Race 24-28 Haziran 2015 Bozcaada
Avrupa Kiteboard Şampiyonası 2015 Formula Course Race 24-28 Haziran 2015 Bozcaada

International Kiteboarding Association (IKA), Avrupa Kiteboard Sampiyonasini PLAYMAKER ile 24-28 Haziran Tarihlerinde BOZCAADA ‘da gerçekleştirecek. Bozcaada Belediye Başkanı Sayın Dr.Hakan Can YILMAZ, 27.03.2015 Cuma günü saat:15.00 da Bozcaada Halk Eğitim Merkezi Salonunda yapılacak olan Kiteboard Avrupa Şampiyonası hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Yapılması planlanan şampiyona IKA’nın en değerli sınıfı olan Formula disiplininde yarışmak üzere, Avrupanın en iyi sporcuları Bozcaada’ya gelecek. Şampiyonanın küresel yansımaları sonucunda Bozcaada, ulusal tanıtımın yanında uluslararası görünürlük ve bilinirliğini katlama fırsatı yakalayacak. Olimpiyatlara dahil olması beklenen bir sporun Avrupa şampiyonasına ev sahipliği yapmak Bozcaada’nın uluslararası imajını da bambaşka bir seviyeye taşıyacak.  Yürüttüğü kampanyalar ile Olimpiyatlarda yer alması düşünülen spor dalları arasında zirveye taşıyan IKA, bu süreçte pazarlama ve lobi gücünü de göstermiş oldu.

Go Bozcaada Bir spor, müzik ve yaşam festivali, Ada dokusunu ve atmosferini, hedef kitlelerin beklentileriyle harmanlayan festivalde herkes için bir şeyler olacak. Yüzme, koşu, bisiklet braşlarını da kapsayacak, gece gündüz eğlence vaat eden spor ve müzik festivali. Ada’nın en değerli spor assatine dönüşecek festival, bir haftalık süreçte 3000 ile 5000 kişiyi ağırlayacak. Canlı yayınlar, haber içerikleri ve sosyal medya üzerinden ise Türkiye’de milyonlarca insana ulaşacak.

Bir hafta sürecek yarışlarda Türkiye ve dünya kiteboard camialarının gözü Bozcaada’nın üstünde olacak.

Kiteboard Okulu açılıyor;

Bozcaada’da Kiteboard’un devamlı yapılabilmesi için şampiyonanın da düzenleneceği plajda (Çayır Koyu) bir kiteboard okulu açılacak. Açılacak okul, yılın en az beş ayında hizmet verecek. Toplamda her yıl ortalama 2000 kiteboard meraklısını ağırlayacak.

kiteboard tanıtım

YORUMLAR

Tatil için Bozcaada Konaklama Yerleri